IMPREZY TEMATYCZNE

 Zorganizujemy dla Ciebie imprezę tematyczną.

Chcesz przeżyć wyjątkowy i niezapomniany wieczór który na długo pozostanie w twojej pamięci?

Wyrwij się od codzienności, zapomnij choć na chwilę o obowiązkach i daj się porwać w wir niczym nie skrępowanej zabawy.

Dzięki nam wybierzesz się w niezwykłą i szalona podróż która dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, my wiemy jak stworzyć i wykreować wyjątkową imprezę.


 

Proponujemy Ci:

 

Gorączka sobotniej nocy

Zabierzemy Cię w szaloną podróż przez kolorowe lata 70’ i 80’. Fryzury typu afro, dzwony i błyszczące dodatki a to wszystko w rytmach niezapomnianych przebojów z tamtych lat. Poczuj się niczym królowa/król klubów disco.


Impreza filmowa

Czerwony dywan i błyski fleszy to tylko jedne z nielicznych atrybutów hollywoodzkich gwiazd. Tego wieczoru poczujesz się jak jedna z nich. Wybierz się z nami w  podróż przez niezwykły świat kina.


Casino

Lata 20’ okres prohibicji to hazard, tanie whiskey, brudne interesy i gangsterskie porachunki.

Tego wieczoru zaprosimy Cię w jedno z takich miejsc. W tym klimacie będziecie mogli spróbować swojego szczęścia w pokera, ruletkę lub Black Jacka, a wszystko to pod okiem zawodowych krupierów.


Taniec z gwiazdami

To szalona i roztańczona propozycja na Twoją imprezę. Wspaniałe pokazy tancerzy znanych ze szklanego ekranu, wspólna lekcja tańca, a także możliwość wcielenia się w gwiazdę, którą w tańcu poprowadzi zawodowy tancerz lub tancerka z popularnego telewizyjnego show.


To  tylko niektóre z naszych propozycji, możemy zaproponować Ci jeszcze wiele różnych ciekawych pomysłów na Twoją imprezę.

Zainteresowaliśmy Cię, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Powrót