TEAM BUILDING

Warsztaty tematyczne

Czy wiesz jak istotny wpływ ma integracja na działalność Twojej firmy, wzajemne relacje w grupie?

Chcesz poprawić wydajność i zwiększyć zaangażowanie swojego teamu ? Co będzie miało znaczący wpływ na poprawę Twojego biznesu lub po prostu zbudować i umocnić wzajemne kontakty w swoim zespole czy też grupie znajomych?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to jesteś w dobrym miejscu, pomożemy Ci w tym nie łatwym zadaniu.

Jak wiadomo integracja zwiększa zaangażowanie  pracowników w sprawy firmy, a także wpływa na tworzenie bliskich i pozytywnych relacji, zacieśnia więzi i buduje obszar wzajemnego zaufania. Korzyści, które niesie za sobą integracja to przede wszystkim budowanie poczucia odpowiedzialności za osiągane cele i wzmacnianie więzi w zespole, co za tym idzie rozszerzanie płaszczyzny współpracy i wzajemnego zrozumienia. Tworzenie i stosowanie zasad efektywnej współpracy, skutecznego komunikowania się, zarządzania zespołem, planowania, podejmowania trafnych i szybkich decyzji, działania w warunkach nietypowych i zaskakujących, poszukiwania nowych i twórczych rozwiązań.

Jest jeszcze jedna bardzo istotna kwestia, którą zapewnia wspólna integracja, a mianowicie duża dawka humoru, zabawy i pozytywnych emocji.


 

Spróbuj i przekonaj się sam, proponujemy Ci:

 

Warsztaty taneczne

To świetna zabawa i aktywnie spędzony czas w rytmie znanych przebojów. Pod okiem zawodowych instruktorów tańca każdy poczuje się jak król parkietu.


Warsztaty muzyczne

„Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi”. Stwórz swój własny zespół i spróbuj swoich sił na muzycznej scenie.


Warsztaty kulinarne

Poznaj smaki świata a co więcej sam spróbuj je stworzyć, oczywiście pod okiem mistrzów kuchni. Te warsztaty to nie tylko wspaniała ale i smaczna zabawa.


Warsztaty barmańskie

Martini wstrząśnięte nie mieszane lub Krwawa Mery, poznaj tajniki barmańskie i spróbuj stworzyć swój własny unikalny koktajl. Mistrzowie polski barmanów w najbardziej widowiskowej kategorii Flar pokażą Ci techniki przyrządzania idealnych koktajli.


Warsztaty filmowe

Poczuj się jak na planie filmowym wcielając się w jedną z ról. Stwórz swoją własną oskarową kreację a my zmontujemy całość byście mogli wspólnie zobaczyć efekty waszej aktorskiej pracy.


Zabawy integracyjne

To świetna forma drużynowej rywalizacji która wspaniale wpływa na zacieśnianie więzi oraz budowanie wzajemnego zaufania dostarczając przy tym dużo dobrej zabawy i pozytywnej energii.


Paintball

Lubisz rywalizację i adrenalinę ? W takim razie ta propozycja jest dla Ciebie.

Wyeliminuj przeciwnika i wykonaj określone zadanie. Myśl strategicznie, działaj w grupie a zwycięstwo będzie Twoje.


A także wiele innych form integracyjnych.

Zainteresowaliśmy Cię, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Powrót